Penzion Čerčany U Čerta
Penzion U Čerta ubytování Čerčany Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 

Penzion U Čerta / Čerčany

Penzion a restaurace U Čerta se nachází ve středočeském kraji v obci Čtyřkoly, přibližně 100 m od řeky Sázavy. Klidné prostředí s výbornou dostupností, pouze 500 m od hlavní silnice na Prahu, D1 je vzdálená 5 km. 2 km od Čerčan, 10 km od města Benešov, kde se nachází řada zajímavých obchůdků, restaurací a barů. Stanice ČD a ČSAD v místě.

Ubytování
Penzion a restaurace U Čerta v obci Čtyřkoly nabízí levné ubytování v pěti dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích a v jednom třípokojovém prostorném apartmánu. Pokoje jsou o velikosti přibližně 20 m2. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, televizí s DBVT příjmem, lednicí, Wifi připojení na internet zdarma. Po domluvě zajištění snídaně, polopenze či plné penze.

Restaurace
V přízemí penzionu U Čerta je pizza-restaurace se zastřešenou terasou a zahrádkou. Jídelní lístek obsahuje předkrmy, pizzy, minutky, chuťovky k pivu. Prostory restaurace jsou vhodný pro pořádání oslav, svateb, promocí, ale i školení, seminářů, prezentací a konzertů. K dispozici je sál s podiem vybavený zvukovou a světelnou aparaturou a velkoplošnou projekcí Full HD.

Okolí
Pouze 25 km dělí Čtyřkoly od hlavního města Prahy, které nabízí možnost návštěv divadel, kin, koncertů, prohlídek historických památek, botanické a zoologické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí. Okolí penzionu u Čerta je velice atrativní pro pěší i autovýlety po kraji na vrch Velký Blaník, zámek Konopiště, zámek Jemniště, hrad Český Šternberk, zámek Štiřín. Hezký výlet je do Hvězdonic kolem řeky Sázavy a zpět vláčkem přes Lštění celkem asi 14 km, Hrusice Aleše Lady je vzdáleno 5 km.
Penzion Čerčany U Čerta - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Čerčany U Čerta - disponuje restauracíPenzion Čerčany U Čerta -  je k dispozici připojení na internetPenzion Čerčany U Čerta -  je k dispozici letní terasaPenzion Čerčany U Čerta - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Čerčany U Čerta - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Čerčany U Čerta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Čerčany U Čerta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Benešov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com